Strona główna » Nowa Era w Gminnym Żłobku w Powierciu: Pani Iwona Kacała wybrana na stanowisko Dyrektora
Region

Nowa Era w Gminnym Żłobku w Powierciu: Pani Iwona Kacała wybrana na stanowisko Dyrektora


Z przyjemnością ogłaszam zakończenie procedury naboru na stanowisko Dyrektora Gminnego Żłobka w Powierciu. Po starannej analizie i ocenie kandydatów, serdecznie informuję, że wybrana została Pani Iwona Kacała. Decyzja ta z pewnością wprowadzi nową erę w rozwoju placówki, zapewniając dzieciom opiekę na najwyższym poziomie.

Wójt Gminy Koło, Mariusz Rybczyński, składając serdeczne gratulacje, wyraża przekonanie, że Pani Kacała będzie doskonałym liderem dla Żłobka. Życzy nowej Pani Dyrektor wszelkiej pomyślności, spełnienia zawodowych aspiracji oraz owocnej realizacji planów związanych z funkcją kierowniczą.

Ta decyzja to rezultat starannego procesu rekrutacyjnego, który miał na celu wyłonienie osoby o odpowiednich kompetencjach i doświadczeniu, zdolnej sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem placówką edukacyjną. Pani Iwona Kacała wyróżniła się nie tylko fachową wiedzą, ale także pasją do pracy z najmłodszymi oraz innowacyjnym podejściem do edukacji przedszkolnej.

Decyzja o wyborze nowego Dyrektora to krok ku doskonaleniu standardów opieki i edukacji w Gminnym Żłobku w Powierciu. Wierzymy, że Pani Kacała, dzięki swoim umiejętnościom i zaangażowaniu, wprowadzi nowe pomysły i inicjatywy, przyczyniając się do rozwoju placówki oraz wspierając rozwój dzieci.

Wójt Mariusz Rybczyński zwraca uwagę na wagę współpracy pomiędzy Wójtem a Dyrektorem Żłobka, uznając ją za kluczową dla osiągnięcia wspólnych celów. Oczekuje, że owocna współpraca przyczyni się do dalszego podnoszenia jakości świadczonych usług oraz stworzy przyjazne i rozwijające środowisko dla najmłodszych mieszkańców Gminy Koło.

Z dumą witamy Panią Iwonę Kacałę na stanowisku Dyrektora Gminnego Żłobka w Powierciu, życząc owocnej pracy i sukcesów w nowych wyzwaniach. Wspólnie tworzymy przyszłość naszej społeczności, inwestując w rozwój i edukację najmłodszych.

Zdjęcie główne: Gmina Koło

Skomentuj

Kliknij tutaj i dodaj komentarz