Strona główna » Rewolucyjne wyposażenie dla bohaterskich kolskich policjantów!
Koło

Rewolucyjne wyposażenie dla bohaterskich kolskich policjantów!

Komenda Powiatowa Policji w Kole otrzymała niezwykłe wsparcie od Starostwa Powiatowego i Kutnowskiej Hodowli Buraka Cukrowego. Dzięki hojnym darczyńcom, nasi nieustraszeni stróże prawa otrzymali nowoczesne kombinezony wraz z kompletnym wyposażeniem do służby na motocyklach.

W trakcie uroczystości, która miała miejsce 25 października, inspektor Jacek Brzęcki, Komendant Powiatowy Policji w Kole, odebrał 3 zestawy wyposażenia z rąk Pana Sylwestra Chęcińskiego, Wicestarosty Kolskiego, oraz Pana Grzegorza Fiałkowskiego, Prezesa Kutnowskiej Hodowli Buraka Cukrowego. Każdy zestaw zawierał innowacyjny dwuczęściowy kombinezon motocyklowy, buty, rękawice, kominiarkę oraz ultranowoczesny kask motocyklowy. A to nie koniec! Darczyńcy dodatkowo ufundowali 3 zupełnie nowe kaski wraz z rękawicami i butami.

Komendant podkreślił, że ten nowy sprzęt to przełom, który znacząco zwiększy bezpieczeństwo naszych odważnych funkcjonariuszy patrolujących ulice i jednocześnie znacząco poprawi komfort wykonywanej służby. To właśnie dzięki takim inicjatywom, poprawiamy jakość życia w naszym powiecie, a kolska policja może jeszcze skuteczniej chronić nasze społeczności. Szef kolskich policjantów serdecznie podziękował hojnym darczyńcom za ich bezinteresowne wsparcie i owocną współpracę, która już teraz przynosi efekty, zwiększając bezpieczeństwo w całym powiecie kolskim.

Zdjęcia: KPP Koło

Skomentuj

Kliknij tutaj i dodaj komentarz